کسب درآمد ملیونی بدون سرمایه

با سلام

همین الان عضو شوید وفرصت را ازدست ندهید

برای آشنایی با امکانات و فواید این سایت به ادامه مطلب بروید تا سود ملیونی داشته باشید


تا چندی پیش (با توجه تجربیات گذشته ام) فکر می کردم که کسانی که راه های کسب در آمد از اینترنت را معرفی می کنند، افرادی سود جو هستند که با معرفی راه های مجهول و دروغین به افراد، در پی سود و منفعت خود هستند. اما به تازگی با سایتی آشنا شدم که باعث شد نظرم به کلی تغییر کند! این سایت، اوکسین ادز نام دارد. شاید نامش را قبلا شنیده باشید!

من اکنون در این سایت عضو هستم و از خدمات و در آمدش بسیار راضی هستم.

کسانی که از بازدید کنندگان قدیمی و همیشگی ایران جاوا هستند، می دانند که همیشه سعی ما بر آن بوده که به معرفی سایت ها و کدهای مفید بپردازیم و به جزء تبلیغات علنی، از راه دیگری برای سود جویی استفاده نکنیم. اکنون نیز که به معرفی این سایت می پردازیم، هیچ سودی به ما نمی رسد مگر این که شما از طریق ما در این سایت عضو شوید.

ورود به سایت اوکسین ادز

در ادامه ی مطلب می توانید به آشنایی کامل با این سایت و مطالعه ی شرایط و مقرراتش بپردازید.

شرایط و مقررات

این توافق نامه به منظور همکاری با سیستم مدیریت تبلیغات اینترنتی اوکسین ادز می باشد. اصطلاح نمایش دهنده تبلیغات در این توافق نامه به هر شخص حقیقی و یا حقوقی که با قبول شرایط زیر در بخش ” نمایش دهنده تبلیغات” سیستم اوکسین ادز ثبت نام کند، اطلاق می شود. برای استفاده از خدمات اوکسین ادز ، “نمایش دهنده تبلیغات” ملزم و متعهد به انجام کامل مفاد این توافق نامه می باشد.

کلیه نمایش دهندگان تبلیغات لازم است با تمام شرایط این توافق نامه موافق باشند. اوکسین ادز حق باطل کردن عضویت و پرداخت نکردن حساب هر یک از نمایش دهندگان تبلیغات که منطبق با این توافق نامه عمل نکنند را دارد .

اوکسین ادز هیچ گونه مسئولیتی را در قبال زیان ها و یا خساراتی که از عدم رعایت موارد زیر به نمایش دهنده تبلیغات وارد می شود، بعهده ندارد.

کلیه حقوق مالکیت این سایت اینترنتی شامل تصاویر، متون و یا هر جزء دیگری از آن، در مالکیت مدیر سایت قرار دارد و کلیه حقوق این مالکیت محفوظ می باشند.

انجام هرگونه کپی، استخراج و یا تکثیر بخشی و یا تمامی اطلاعات اوکسین ادز و یا هرگونه عملدیگری که حقوق اوکسین ادز را خدشه دار نماید ممنوع و قابل پیگیری می باشد.

نمونه هایی از سایت ها که اوکسین ادز به عنوان همکار نمی پذیرد:

 • سایت های اینترنتی و یا وبلاگ هایی که حاوی عکس و مطلب غیر اخلاقی باشند و یا لینک به سایت های غیر مجازی که مرتبط با مسایل جنسی هستند، داشته باشند.

 • سایت ها و وبلاگهایی که به هرگونه اعمال غیر قانونی مرتبطند. (مثل چگونگی ساخت بمب یا مشروبات الکلی یا چگونگی دزدی نرم افزاری ، ساخت فیلثر شکن و بروکسی )

 • لینک باکسهایی که حاوی عناوین و لینکهای غیر اخلاقی و غیر شرعی و مغایر با فوانین کشور ایران و بدون محتوای مناسب و مفید برای بازدیدکنندگان باشند.همچنین لینک باکسهایی که از کدهایی مانند رفرش و… استفاده می نمایند مجاز به عضویت در سیستم نیستند.

 • سایت ها و وبلاگهایی که مطالب مربوط به تعصبات نژادی ، قومی ، سیاسی و مذهبی را در بر دارند .

 • سایت ها و وبلاگهایی که به هر عنوان با قوانین و مقررات و سیاستهای نظام جمهوری اسلامی ایران منافات داشته باشند.

سایت هایی که شامل موارد تقلب و تخلف می شوند:

 • سایت ها و وبلاگهایی که برای افزایش کاذب تعداد کلیک از حربه هایی چون ربات ها و یا هر گونه تشویق کاربران برای کلیک بر روی تبلیغات (مانند: برای حمایت از ما کلیک کنید، روی تبلیغات کلیک کنید و…) استفاده می کنند.

 • کلیه افرادی که از سیستمهای رایگان وبلاگ دهی مانند بلاگفا استفاده می نمایند چنانچه اقدام به ساخت یک یا چندین وبلاگ بی محتوا کنند و یا از کلمات غیر اخلاقی در عنوان و یا مطالب وبلاگشان استفاده کنند و در آنها مبادرت به نمایش تبلیغات اوکسین ادز نمایند علاوه بر مسدود شدن آن وبلاگها از طرف سایت سرویس دهنده وبلاگ ، عضویت آن افراد هم در سیستم اوکسین ادز مسدود خواهد شد.

 • سایت ها و وبلاگهایی که کد تبلیغ اوکسین ادز را در پنجره های پاپ آپ ویا iframe های نامرئی به هر نحوه و شکل قرار می دهند.

 • سایت ها و وبلاگهایی که کد تبلیغ اوکسین ادز را در اسکریپت های مختلف(مانند صفحه سیاه) و مخفی قرار دهند و سعی در فریب سیستم از لحاظ تعداد کلیک داشته باشند.

 • سایت ها و وبلاگهایی که هیچ مطلبی نداشته باشند و تنها مبادرت به نمایش تبلیغات نمایند و یا برای مدت طولانی بروز نشده باشند.

 • اوکسین ادز هر گونه ترافیک سایت های عضو را روزانه در نظر دارد و هر گونه تقلب در افزایش آمار سایت را تشخیص می دهد. اوکسین ادز در صورت تشخیص هرگونه اقدام در جهت تقلب بلافاصله عضویت کاربر مربوطه را حذف مینماید و اوکسین ادز هیچ بدهی ای به وی نخواهد داشت.

زمان واریز پورسانت:

حداقل درآمد قابل پرداخت در ماه مبلغ ۲۵۰٫۰۰۰ ریال می باشد.

درآمد هر عضو درروزهای ۲۳و۲۴و ۲۵ هر ماه محاسبه می شود و پس از رسیدن به حد نصاب لازم ، به حساب وی واریز می گردد.در صورتی که درآمد نمایش دهنده تبلیغات در مدت یک ماه به حدنصاب قابل پرداخت نرسیده باشد، پرداخت به ماه بعد موکول خواهد شد.

سایر شرایط و مقررات:

کلیه اعضاء متعهد می شوند در جهت همکاری و جلوگیری از ضرر و زیان سیستم ، به طور همزمان از تبلیغات متنی و گرافیکی در وبلاگ یا سایتهای خود استفاده نمایند.

مطالب و زبان سایتها و وبلاگهای عضو سیستم باید به فارسی باشد.

کلیکهای ارسالی از پروکسی ها و فیلترشکن ها محسوب نخواهد شد.همچنین کلیکهای ارسالی از خارج از ایران به ۲ دلیل محاسبه نخواهند شد: ۱- عدم توانایی خرید محصولات تبلیغ شونده توسط افراد خارج از ایران ۲- سوء استفاده افراد متخلف از آی پی های خارجی جهت ارسال کلیکهای دروغین به سیستم، که همین امر می تواند باعث ورشکستگی سیستم شود.توجه داشته باشید کلیکهای واقعی و دور از تقلب خارج از کشور برای هر کاربر معمولا کمتر از ۲ درصد کل کلیکهای وی می باشد که در واقع با توجه به پاداشها و جوایز ماهیانه به هیچ عنوان نمی تواند باعث ضایع شدن حقوق اعضاء شود.

نمایش دهنده تبلیغات موظف است مشخصات خود را از قبیل نام، آدرس، شماره تلفن و شماره حساب و نام سایت را صحیح اعلام کند و در صورت مشاهده تضاد حساب کاربری نمایش دهنده تبلیغات بسته شده و درآمد کسب شده توسط وی به نفع اوکسین ادز بلوکه می شود.

این توافقنامه ممکن است بر حسب زمان و لزوم دچار تغییرات شود.

پیروز باشید

One comment

 1. توضیح کاملی در مورد چگونگی کارکردن در این سایت را ندادید . ممنون می شم اگر بیشتر شرح دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *