کد پخش موزیک با ابزار پخش

باسلام

امروز براتون یه کد باحال برای پخش آنلاین موزیک میزارم به درخواست یکی از بازدید کنندگان تو سایت گذاشتم

باخواندن عنوان این مطلب حتما متوجه شده اید که کدی که امروز به شما معرفی می کنیم چیست و چه کارایی دارد. اول از همه باید بگوییم نویسنده ی این کد سرکار خانم مهسا ادیب می باشد. ما از ایشان دعوت به همکاری با ایران جاوا را کرده ایم. امیدواریم که دعوت ما را بپذیرند تا بتوانیم با دست پر تری به درخواست های شما بینندگان محتدم پاسخ دهیم. اما برویم سراغ اصل مطلب. این کد به گونه ای عمل می کند که تمامی ابزار های لازم از قبیل پخش، عقب و جلو بردن آهنگ، تنظیم صدا و… دارد و در جایی کوچک و با محیط گرافیکی بی نظیر باعث شده وجود این ابزار را در بسیاری از سایت ها و وبلاگ های فارسی زبان ببینیم. پس با ما همراه باشید.


متن کد:

<object style=”border: 3px solid ” height=”46″ width=”147″ classid=”clsid:6BF52A52-394A-11D3-B153-00C04F79FAA6″> <param name=”volume” value=”100″><param name=”Url” value=”Sound-Address“> <param name=”enableContextMenu” value=”-1″> <param name=”rate” value=”1″> <param name=”balance” value=”0″> <param name=”currentPosition” value=”0″> <param name=”defaultFrame” value> <param name=”playCount” value=”1″> <param name=”autoStart” value=”-1“> <param name=”currentMarker” value=”0″> <param name=”invokeURLs” value=”-1″> <param name=”baseURL” value> <param name=”mute” value=”0″> <param name=”uiMode” value=”full”> <param name=”stretchToFit” value=”0″> <param name=”windowlessVideo” value=”0″> <param name=”enabled” value=”-1″> <param name=”fullScreen” value=”0″> <param name=”SAMIStyle” value> <param name=”SAMILang” value> <param name=”SAMIFilename” value> <param name=”captioningID” value> <param name=”enableErrorDialogs” value=”0″> <embed src=”Sound-Address” stretchtofit=”true” loop=”true” enablecontextmenu=”false” showcontrols=”true” height=”165″ width=”135″ name=”WMP1″> </embed></object>

یک: در متن کد به جای عبارت های “Sound-Address آدرس فایل موزیکی که می خواهید در سایت یا وبلاگتان پخش شود را وارد کنید. توجه داشته باشید که برای مثال اگر موزیکی در کامپیوتر خود داشته باشید نمی توانید آن را برای دیگران بگذارید مگر آنکه آن را آپلود کنید.

دو: پس از انجام مرحله ی اول کد را در جایی که می خواهید نمایش یابد قرار دهید.

نکته: اگر می خواهید موسیقی مورد نظر شما، به طور خودکار پخش نشود، در جایی که عبارت autoStart با رنگ قرمز مشخص شده است، به جای -۱، عدد ۰ را وارد کنید.

۳ comments

  1. سلام ممنون از آموزشتون من می خواستم این کد رو برای تمام صفحات وبلاگم استفاده کنم و به هنگام ورود کاربر موزیک پخش بشه اینو کجا کپی کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *