امکان جستجوی “کتاب” در سایت یا وبلاگ

با سلام. حتما از خواندن عنوان این متن تعجب کردید! اما عجله نکنید. یک سایت فارسی است که در زمینه ی کتاب و کتابخانی فعالیت می کند. شما می توانید کتاب های مورد علاقه ی خود را به زبان فارسی در آنجا بیابید و بخوانید. حتی می توانید آنها را دانلود کنید. برای مشاهده ی این سایت اینجا کلیک کنید. اما برویم سراغ اصل مطلب. من داشتم در این سایت می گشتم که به نکته ای جالب رسیدم. نوشته شده بود امکان جستجوی کتاب را در سایت خود داشته باشید. من هم آن کد را تست کردم. اما کد کار نمی کرد. بنابراین خودم از اول کد جستجو را نوشتم تا در اختیار شما قرار بدهم.

post82-codea

برای دیدن به ادامه مطلب بروید


برای استفاده فقط کافی است کد زیر را بدون هیچ تغییری در سایت یا وبلاگ خود قرار دهید. البته در جایی که می خواهید نمایش یابد.

<TR><td bgcolor=”#003275″ height=”2″></TD></TR><TR><TD><div align=”center”><table border=”0″ cellpadding=”0″ style=”border-collapse: collapse” bordercolor=”#111111″ width=”83%” bgcolor=”#FFFFFF”><tr><td width=”83%”><div align=”center”><table border=”1″ cellpadding=”4″ class=”bodytext” height=”30″ width=”361″ bordercolor=”#000000″ style=”border:1px dashed #808080; font-family:Tahoma; font-size:10pt”><form method=”POST” action=”http://www.farsiebook.com/search2.php”><input type=”hidden” name=”temp” value=”ییکک”; </span><font size=”1″ face=”Tahoma”><span style=”font-size: 11px”><input type=”hidden” name=”count” value=”0″></span></font><tr><td align=”center”><b><font color=”#FF0000″>جستجوی کتاب</font></b><p><font style=”font-size: 8pt”>کتاب مورد نظر خود را جستجو کرده و آن را بخوانید</font></td></tr><tr><td align=”center”><font face=”Tahoma” style=”font-size: 11px”><input type=”image” src=”http://www.farsiebook.com/pic/btn12.gif” align=”right” name=”I2″ width=”43″ height=”24″></font><span style=”font-size: 11px”><font size=”1″ face=”Tahoma”><input name=”item1″ size=”27″ dir=”rtl” class=”bodytext” style=”font-family: Tahoma; font-size: 10pt” ></font></span><font size=”1″ face=”Tahoma”><span style=”font-size: 11px”><select class=”bodytext” size=”1″ name=”category1″ dir=”rtl” style=”font-size: 10pt; font-family: Tahoma”><option value=”name” selected>نام کتاب</option><option value=”nevisande”>نویسنده<option value=”motarjem”>مترجم<option value=”hame” >همه ی موارد</select></span></font></td></tr></form>
</table></div></td></tr></table></div></TD></TR>

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حمایت از ما با یک کلیک!

لطفا برای حمایت از ما یکبار (در روز) بر روی تبلیغات زیر کلیک نمایید: